SVÁTEČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA: 21.12.2022 - 1.1.2023 - ZAVŘENO
Pokud si chcete i přes svátky vybrat brýle, využijte prosím nás rezervační systém, který nabízí termín i přes svátky.

Jak zaplatíte

Platební karta

Naše provozony jsou vybaveny bezkontaktními platebními terminály, které umožňují přijímat platební karty VISA, VISA electron, MASTERCARD, MAESTRO, včetně bezkontaktních variant.

How Much Can I Recive?

SODEXO

Chcete uplatnit poukázky společnosti SODEXO? Dostáváte v práci FLEXI PASSY? Můžete je u nás uplatnit. Akceptujeme FLEXI PASS, VITAL PASS, DÁRKOVÝ PASS a BONUS PASS.

EDENRED

Uplatnit na našich provozovnách můžete i poukázky firmy EDENRED. Akceptujeme TICKET COMPLIMENTS, TICKET MULTI a TICKET MEDICA.

CHÉQUE DÉJEUNER

Chcete uplatnit poukázky společnosti Cheque Déjeuner.? Akceptujeme UNIŠEK, UNIŠEK PLUS a CADHOC.

BENEFIT PLUS

Zaplatit můžete prostřednictvím BENEFIT PLUS.

How Much Does It Costs?

FKSP

Někteří zaměstnavatelé nabízejí možnost čerpat z fondu FSKP peníze na nákup brýlí. V takovém případě nám Váš zaměstnavatel zašle objednávku a my mu vystavíme fakturu.

Faktura

Pokud potřebujete vystavit fakturu, není problém. Vaši objednávku pak zaplatíte z pohodlí domova. Brýle jsou poté zadány do výroby až po úhradě faktury, pokud nejsou podmínky stanoveny jinak.

How Do I Repay?

Dárkové poukázky

Pokud chcete obdarovat své blízké, můžete jim zakoupit dárkové poukázky na nákup v našich optikách. Dostupné jsou v hodnotách 500, 1000, 2000 a 10.000 Kč. Platnost poukázek je 1 rok od jejich nákupu.

How Do I Repay?