Brýle pro práci s počítačem

Pohodlný rozhled v práci na všechny vzdálenosti

Lidé si této změny začnou obvykle všímat ve věku 35 let a více: práce s počítačem a přesouvání zraku – např. z klávesnice na monitor nebo z kalendáře na telefon – je pro oči najednou mnohem namáhavější. Aby lépe viděli, často nevědomě zaujímají nepohodlné držení těla, např. sedí naklonění dopředu nebo se zvednutou hlavou. Bolesti zad a krku společně se suchýma či uslzenýma očima jsou jen některé z možných následků. Kancelářské čočky ZEISS tomuto vizuálnímu stresu pomáhají předcházet: jsou upraveny podle vašich konkrétních zrakových potřeb při práci a – na rozdíl od čoček na čtení či progresivních čoček – jsou optimalizovány pro všechny vzdálenosti, do kterých se při práci s počítačem díváte.
Šité na míru vaší práci a vašim očím

Zajistěte si pohodlné vidění v kanceláři – ať se díváte kamkoli. Kancelářské čočky ZEISS nabízí široké zorné pole na blízko a na střední vzdálenost a jsou uzpůsobeny vašim pracovním potřebám, do posledního centimetru. Tyto čočky jsou optimalizovány např. vzdálenosti od obrazovky počítače, vzdálenosti od zákazníka či kolegy nebo ideální vzdálenosti na čtení, aby se vaše oči co nejméně namáhaly a abyste pracovali s co nejlepším držením těla. Pozitivních účinků si všimnete už po návratu z práce domů.
Brýlové čočky ZEISS jsou zdravotnický prostředek pro korekci zraku.


Zaujalo Vás toto řešení?

Rezervovat si online termín návštěvy

V případě objednávky na sobotu nebo neděli je nutné provést objednávku přes formulář do pátku do 15:00, nebo telefonicky do 17:00.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.


Oční optika U Havranů

Fryštátská 16/82, 733 01, Karviná

info@optika-uhavranu.cz

+420 596 318 617


Provozní doba:
pondělí - pátek: 8.30 - 12.00, 13.00 - 17.00
sobota: na objednání
neděle: na objednání