Progresivní brýlové čočky ZEISS

Zažijte konečně ten pocit vidět – bez ohledu na vzdálenost

Progresivní čočky ZEISS přináší ideální vidění na blízko i na dálku. Díky výrobě na míru perfektně sedí, oči si na ně ve většině případů rychle zvyknou a nositeli umožňují dívat se ostře do všech vzdáleností.

Široká škála provedení progresivních brýlových čoček ZEISS umožňuje vyrobit progresivní brýle na míru ušité vašim specifickým zrakovým potřebám. To vše v kvalitě, která nemá obdoby. Měření hodnot vyráběných čoček a jejich zabudování do obrub napomáhá špičková počítačová technologie. Do jedné čočky jsou tak s plynulými přechody začleněny oblasti na blízko, střední vzdálenost i na dálku. Čočky jsou zhotovovány podle tvaru vašeho obličeje, životního stylu, profese a zrakových návyků. Osobité a zcela výjimečné – stejně jako vy.
Vynikající snášenlivost, extra rychlá adaptace. Pro optimální vidění.

Výroba progresivních čoček společnosti ZEISS zahrnuje celou řadu faktorů, technologií a údajů o nositeli, čímž je zaručena mnohem rychlejší adaptace než kdykoli předtím. Nezáleží na tom, jestli jste už progresivní brýle někdy nosili nebo budou vašimi prvními: na míru šité progresivní brýle jsou tou nejlepší volbou pro vysoce kvalitní a přirozený zrak.
Brýlové čočky ZEISS jsou zdravotnický prostředek pro korekci zraku.


Zaujalo Vás toto řešení?

Rezervovat si online termín návštěvy

V případě objednávky na sobotu nebo neděli je nutné provést objednávku přes formulář do pátku do 15:00, nebo telefonicky do 17:00.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.


Oční optika U Havranů

Fryštátská 16/82, 733 01, Karviná

info@optika-uhavranu.cz

+420 596 318 617


Provozní doba:
pondělí - pátek: 8.30 - 12.00, 13.00 - 17.00
sobota: na objednání
neděle: na objednání